Weber - Saint-Gobain

Weber'den Haberler

İşte yeni grup logomuzun hikayesi!

14 Ekim 2016

weber plustherm mantolama sistemi ile tanışın!

7 Nisan 2016

weber mantolama sistemi ile başarılı projelere imza atan Weber, artırılmış performansı ile yepyeni bir mantolama sistemi geliştirdi!

Kimyasallara Karşı Üstün Dayanımlı Derz Dolgusu: weber.joint HR flex!

9 Mart 2016

Yüksek Standartlarda Dekoratif Zemin Kaplaması weber.floor design!

5 Şubat 2016

Çimento esaslı dekoratif zemin kaplaması weber.floor design, modern, derzsiz, doğal görünümü ve 6 farklı renk seçeneği ile dekoratif zemin alternatifleri sunuyor.

National Geographic 2016 yılı takvimi Weber’in katkılarıyla tüm okurlara hediye!

1 Aralık 2015

Mesleki Yeterlilik Belgesi Weber’den!

1 Aralık 2015

Endüstriyel harç üretiminde dünya lideri Saint-Gobain Weber, Mesleki Yeterlilik Kurumu Kanunu’nda yapılan değişiklik esaslarına göre zorunlu hale gelen “Mesleki Yeterlilik Belgesi” için yapılandırdığı Weber Akademi eğitimlerine başladı!

Weber’den, BAL Spor Kulübü Voleybol Takımı’na Destek!

19 Ekim 2015

Kültür, sanat ve spor etkinliklerini destekleyen Weber, Bornova Anadolu Lisesi Spor Kulübü’nün Voleybol Takımı’na Altın Sponsor kategorisinde destek veriyor.

Weber’den Avantajlı Isı Yalıtımı Kredileri!

6 Ekim 2015

Dünyada ve Türkiye'de, dış cephe ısı yalıtım sektörünün öncülerinden olan Weber, dış cephe ısı yalıtımı uygulamalarında sunduğu servislerine bir yenisini daha ekledi.

Mesleki Yeterlilik Belgesi artık zorunlu hale geldi !

5 Ekim 2015

Mesleki Yeterlilik Belgesi Zorunluluğu Getirilen Mesleklere İlişkin Tebliğ, Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girmiştir.

Doğal ve dekoratif görünümlü mineral dış cephe kaplaması weber.min 150!

9 Eylül 2015

Çimento esaslı, lif takviyeli, orta tekstürlü dekoratif dış cephe kaplaması weber.min 150, tüm yapıların dış cephelerinde ve dış cephe ısı yalıtım sistemleri üzerinde son kat kaplama malzemesi olarak doğal ve dekoratif bir görünüm sunuyor.