Weber Saint-Gobain - Official website of the company

We care

Çalışan bağlılığı

Organizasyonumuzun odak noktası ve en değerli kısmı çalışanlardır. Weber çalışanları, şirket hedeflerine her zaman yüksek bağlılık gösterir, mükemmeli arar ve şirketin gelişimine katkıda bulunurlar. İş ortaklarımıza yüksek değer ve inovasyon önerebilmemiz; sadece Weber çalışanlarının onların ihtiyaçlarını anlama ve mükemmel servis sunma konusundaki azmi ile mümkündür. 

Bilgi paylaşımı 

Weber, 60 ülkede 10 bini aşkın çalışanıyla tüm dünya genelinde son derece zengin bir bilgi kaynağına sahiptir. Hem birbirimizden öğrenme hem de birbirimize öğretme konusundaki becerimiz, iş ortaklarımız için bulundukları lokasyondan bağımsız olarak daha iyi ve hızlı çözümler geliştirebilmemizi sağlar. 

Yakınlık 

Weber’in uluslararası boyuttaki erişimi, bulunduğu her ülkede en kılcal noktalara kadar ulaşabilmesini sağlar. Çözümler her zaman yerel ihtiyaç ve alışkanlıklara göre şekillendirilir. Ürünler ulusal ve hatta bölgesel bazda müşterilerimizin yakınında üretilir.

Samimiyet ve değer 

Müşterilerimizle kurmak istediğimiz ilişki, basit bir müşteri-tedarikçi ilişkisi değildir. Biz daha ziyade birebir tanışıklık içeren ilişkileri teşvik eder, tüm yorum ve önerilerin dikkate alınmaya değer olduğuna inanırız.

Uzun ömürlü ve başarılı müşteri ilişkileri

Sunduğumuz ürünlerin kaliteleri ve performanslarının da ötesinde, iş ortaklarımızla uzun ömürlü, yakın, ve karşılıklı fayda yaratan ilişkiler kurma taraftarıyız. Onların çalışma koşullarını iyileştirmeyi, iş kollarındaki uzmanlıklarını geliştirmelerine yardımcı olmayı tercih ederiz.

Önemsemek; Herkesin güvenliği ve iyiliği için hayatları daha kolay, daha rahat ve daha konforlu hale getirmek.

 

İster ürünlerimizi kullansınlar, isterlerse ürünlerimizin kullanıldığı yapıların içinde yaşasınlar, biz insanların iyiliğini önemsiyoruz

İnsanları önemsemek; Onlar için neyin önemli olduğunu dinlemek ve ihtiyaçlarını anlamak. Beklentilerini dikkate almak. 

Günümüz dünyasında onca zorlukla başa çıkarak bu dünyayı oluşturan yaşam çeşitliliğine adapte olmak

 

İnsanlar için değerli olan şeyleri önemsiyoruz

Aynı zamanda geleceğe de önem vermek. Değişime liderlik etmek ve çevreyle uyum içinde bir yarın inşaa etmek.

 

Uzun vadeli sorumluluklarımızı önemsiyoruz